Yavru Köpeklerin Yaptığı Sevimli Davranışlar

Görünüşlerinin ve kalplerinin yanı sıra yavru köpeklerin yaptığı pek çok sevimli davranış var. Bu davranışlar onları daha komik ve muhteşem kılıyor. Haydi birlikte okurken eğlenelim!

yavru köpeklerin yaptığı

 

Yavru köpekleri bu kadar sevimli ve sevgi dolu oldukları için kutlamak için güzel bir gün. Onlarla geçirdiğimiz her an keyifli ve anlamlı. Ancak yavru köpeklerin yaptığı bazı davranışlar var ki, onları hem komik hem de kimi zaman gıcık edici yapıyor. Haha! İşte ailene yeni katılan bu tüylü kişinin yapabileceği birkaç sinir bozucu – ama bir şekilde sevimli – şeyler…

1. Seni Durmadan Takip Etmesi

“Seni yavru köpek gibi takip ediyorum” benzetmesinin var olmasının bir nedeni var!

Tuvalete gidip biraz mahremiyet mi istiyorsun? Bu konuda iyi şanslar. Yavru köpekler ev ortamında da olsa kendine bir lider arar. Tebrikler bu kişi sensin! Ama endişelenme, en kolay alışacağın davranışlardan biri bu. Hem ne olmuş dibinden ayrılmıyorsa? Bu onu muhteşem kılan bir özellik bize kalırsa. Sevgisinden dibinden ayrılamıyor.

2. Her Şeyi Heyecan Verici Bulması

Kapı zilleri, insanlar, televizyondaki yüksek sesler ve hatta bir hapşırık bile yavru köpeğinin havlama krizine girmesine neden olması mümkün.

Büyük bir boy aynan varsa çoook dikkatli ol. Bu ayna, yavrunun hem en iyi arkadaşı hem de en kötü düşmanı haline gelebilir. Muhtemelen ne demek istediğimizi yaşayınca anlayacaksın haha!

3. Onun İçin Her Şey Çiğnemeye Değer

Yavru köpeğinin tercih ettiği çiğneme oyuncağı, yatak odanda yerde bıraktığın kirli iç çamaşırı mı?

Bir köpek yavrusu sahiplendikten birkaç hafta sonra ne kadar düzenli hale geldiğine şaşıracaksın. Bunda ne var ki köpeğin seni tertipli biri yapmak için uğraşıyor haha!

yavru köpeklerin yaptığı

4. Yavru Köpekler Sabahları Sever

Şafak vakti uykunda sersemlemiş bir şekilde yer değiştirmek, yavru köpeğine kalkıp günü selamlama zamanının geldiğine dair açık bir sinyal. Sabah enerjileri en büyük kahve tutkunları için bile anlaşılmaz gelir.

Sabahın köründe de olsa yavru köpeğinin ışık hızında kuyruğunu salladığını görmek seni gülümsetecek ve muhtemelen saatin sabah 5:30 olduğunu unutturacak.

5. Yatakları Hazine Sandığına Çevirirler

Yavru köpeği yatağına alan bir evcil hayvan ebeveyniysen, senin için orada bulunan birkaç hazineyi bırakmış olma ihtimali yüksek.

Bilmen gereken şey, yatağının yakında yavru köpeğinin saklama dolabı haline geleceği. Çiğneme oyuncakları, yarısı yenmiş ikramlar, battaniyelerin altına ve arasına gömülmüş birkaç çift salyalı çorap bile bulmaya hazır ol.

Lütfen sana bıraktığı hediyelerin yerini değiştirme. Tam olarak ait oldukları yer orası! Haha!

Senin yavru köpeğinin yaptığı davranışlar neler? Yorumlarda bizimle paylaşırsan sevimli yavrunun şirinliklerine hep beraber güleriz.

Paylaşan heymypet