Mutluluk Saçan 10 Evcil Hayvan Instagram Hesabı!

“Pet influencer”larla, yani sosyal medya mecralarında nam salmış evcil hayvanlarla illa ki karşılaşmışsındır. Sosyal medya içeriği üretme açısından oldukça yetenekli bu dostlarımız, ne yapıp edip bir şekilde bizleri gülümsetmeyi başarıyor. Bu yüzden evcil hayvan instagram hesabı furyasında bizi en mutlu eden 10 hesabı paylaşmasak olmaz!

evcil hayvan instagram hesabı

Bir evcil hayvan ile hayatını paylaşmak o kadar besleyici bir durum ki! Sevgi, sabır, sorumluluk ve mutluluğun iç içe geçtiği bir macera adeta. İnsan dostuyla yaşadığı onca güzel şeyi düşününce “iyi ki” demekten kendini alıkoyamıyor. İşin ilginç yanı, bu sadece kendi dostunla kurduğun ilişkinin yansıması. Bir de başka evcil hayvanlar ve onların maceraları var! Mesela kendi dostun bir şapşallık yaptığında kahkahayı basarsın. Peki ya sosyal medyada yaptığı türlü türlü şebeklikler ile seni sürekli güldüren diğer evcil hayvanlara ne demeli? Bu tarz bir evcil hayvan instagram hesabı mutlaka karşına çıkmıştır. Suratlarıyla, hareketleriyle ya da sadece güzellikleriyle bile mutluluk saçanlardan bahsediyoruz.

Senin için bu hesaplar arasında bizi en çok mutlu eden 10 tanesini seçtik, takip etmeden geçme deriz!

1. @big_cocoa_puff Continental Devi türü Cocoa, kocaman ve pofidik cüssesi ile o kadar şirin ki! Üstelik sık sık çocuklarla sevgi yumağı haline geldiği videoları ile kalpleri eritip geçiyor.

2. @hamilton_the_hipster_cat bu patili dostumuzun suratına bir kere bakma yeterli oluyor. Daha fazlasına gerek yok!

3. @lionelthehog Lionel öyle bir kirpi ki, içine girdiği her kareden sevimlilik ve mutluluk saçılıyor!

4. @trotterpup bu patili dostumuz, kostümden kostüme girerek her paylaşımında farklı bir karaktere bürünüyor! Acaba kendisi insan olsaydı tiyatroculuğu tercih eder miydi?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trotter (@trotterpup)

5. @iamlilbub kendisini uzun süredir takip ediyoruz, bir kez dilinin içeride olduğunu görmedik. Meğer böyle bir fiziksel bozukluğu varmış… Bu kadar şirin bir şeye bozukluk demeye dilimiz varmıyor!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lil BUB (@iamlilbub)

6. @mrpoof Mr. Poof sadece konuşmayı sökmemiş, ağzından resmen bal damlıyor!

7. @itsdougthepug konu evcil hayvan instagram hesabı olunca Doug’a değinmezsek olmaz. Nitekim kendisi, dünyanın en meşhur Pug’u. Bunun kılıktan kılığa girme ve mutluluk saçma özelliklerinden kaynaklandığını düşünüyoruz, ne dersin?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Doug The Pug (@itsdougthepug)

8. @ludwik_guinea_pig Ludwik tüysüz ve asil bir ginepig. Daha önce tüysüz ve asil bir ginepig görmediysen merak etme, Ludwik’e kadar biz de görmemiştik!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ludwik (@ludwik_guinea_pig)


9. @pumpkintheraccoon Pumpkin hayvanlar dünyasının ünlü simalarından. Ev arkadaşlarıyla birlikte verdiği pozlar içini sımsıcak edecek!

10. @waffles_the_cat son olarak, Waffles ile tanış! Ah o kocaman gözler yok mu… Bu kedi tüm o şirinliğiyle bir de şekilden şekile girince, mutluluk kendiliğinden geliveriyor!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Waffles (@waffles_the_cat)

İşte takipçilerini mutluluğa boğan 10 evcil hayvan instagram hesabı! Böylelikle belki biraz daha çok gülümsesen, bizim için yeterli. Tabi sosyal medya dışında bir de televizyon ve sinema dünyasının ünlü patileri var. Seni onlarla ilgili bu yazımıza da bekleriz!

Paylaşan heymypet