Köpekseverlere Müjde! Köpek Kokusu Piyasaya Sürüldü!

Köpekseverlere çok güzel bir haberimiz var! Tüm köpekseverler için piyasaya yepyeni bir koku sürülüyor!

köpek kokusu

KÖPEK PARFÜMÜ ÇIKTI!

Köpek kokusu artık piyasada! Dementer Fragrance, Puppy’s Breath isimli kokusunu resmen piyasaya sürdü. Şirketin basın bülteninde “Mükemmeli yakalamak 20 yıl sürdü” ifadeleri yer aldı.

Üzülmeyin! Puppy’s Breath, aslında gerçek köpek nefesi kokmuyor, tatlı mı tatlı bir köpekle ilk kez tanışma tecrübesinin esintilerini taşıyor. Web sitesinde bulunan listeye göre, Puppy’s Breath “sıcağın, ıslaklığın ve harika konforun” ve “biraz tatlı ve inkar edilemez derecede organik ve canlı” bir yapıya sahip.

Köpek kokusu, parfüm, duş jeli, vücut losyonu, masaj yağı, sprey ve oda kokusu gibi farklı formlarda satışa çıkacak. Web sitelerine göre Dementer “1996’da koku konusunda eşsiz ve sürekli genişleyen bir perspektifle kuruldu”. Orijinal misyonları “Bahçenin ve doğanın güzel kokularını giyilebilir hale getirmek” olan Dementer’in ismi de Yunan Tarım Tanrıçası’ndan esinlenmiş. Dementer Fragrance, köpeklerden esinlenerek yarattıkları yeni kokunun gelirinin bir kısmını yerel hayvan barınaklarına bağışlayacaklarının da altını çizdi. 

Markanın piyasada olan köpek kokusu ürününün yanı sıra kedi insanı kişiler için satışa sürdüğü Kitten Fur adlı bir kokusu da mevcut. Bu koku 15 yıllık bir eforun sonucu olarak “bir yavru kedinin boynunun hemen arkasındaki o saf noktanın sıcaklığının ve rahatlığının koku verici özünü” yakalar şekilde ortaya çıktı. Web sitesine yorum yapan kullanıcılar kokuyu övgüye boğuyor. Bir kullanıcı, “Masum ve şekersiz olmasına rağmen şekerli. Tıpkı banyo sonrası kedim gibi kokuyor” yorumu yaptı. Bir başka kullanıcı ise, “Bu kokuyu çok seviyorum ve ne zaman sürsem çevremden övgüler alıyorum” dedi.

Paylaşan heymypet