Tatil Planları Yapıldı Mı? Patili Dostun Bu Mekanları Çok Sevecek!

Bütün kış çalıştın yoruldun. Üzerine bir de pandemi stresi binince harika bir tatil senin de hakkın. Peki ya patili dostun? Onu arkanda bırakıp gideceğin tatilden bir tat alamayacağını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle senin için Ege’den Akdeniz’e uzanan rotada birkaç pet dostu adres araştırdık. İkinize de iyi tatiller!

köpekle tatil

Patili dostlarla tatile çıkmak ayrı bir keyif ancak ne yazık ki ülkemizde tüm oteller ve tatil köyleri henüz hayvanların konaklamasına izin vermiyor. Bu nedenle birçok kişi tatile çıkarken kedisini ya da köpeğini güvendiği birilerine emanet etmeye çalışıyor ama yine de gözler arkada kalmıyor desek yalan olur.

Bu nedenle birçok pati dostu kediyle, köpekle tatil yapabileceği adresler arıyor. Sen de onlardansan eğer, aşağıdaki listeye bir göz atmanda fayda var. İşte “Köpeğimle tatil yapmak için nereyi tercih etmeliyim?” diye düşünenlere yardımcı olacak birkaç ipucu…

Aral Tatil Çiftliği

Bozcaada’da tatil yapmayı planlıyorsan bu butik oteli mutlaka denemelisin. Adından da anlayabileceğin üzere aslında kocaman bir çiftlik burası ve içi hayvanlarla dolu. Tabii senin patili dostun da memnuniyetle kabul ediliyor.
Telefon: (0286) 697 83 57

Güllü Konakları

Şirince’de bulunan konaklara kedi, köpek, kuş her türlü hayvanla gitmek mümkün. Ama hayvanla birlikte kalınabilecek oda sayısı sadece iki olduğundan hızlı hareket etmekte fayda var.
Telefon: (0232) 898 32 25

D Maris Bay

Marmaris’in en güzel koylarından birinde patili dostunla birlikte güzel vakit geçirme vaadinde bulunan D Maris Bay’de birlikte girebileceğiniz bir restoran da yer alıyor.
Telefon: (0252) 441 20 00

tatil

Kapari Butik Hotel

Hem tatil yapıp hem de sokak hayvanları için çalışan bir derneğe bağış yapmaya ne dersin? Türkiye’nin en eski hayvan dostu otellerinden olan Kapari’de bunların ikisini aynı anda yapabilirsin. Kapari, Alaçatı’da…
Telefon: (0232) 716 06 74

Yonca Lodge Hotel

Tatil için Fethiye’yi tercih ediyorsan bir yanı orman bir yanı dereyle bu ekolojik otel tam sana göre. Boyuna, cinsine bakmadan her türlü hayvanı da büyük bir zevkle kabul ettiklerini bilmelisin.
Telefon: (0252) 633 66 88

Le Meridien Bodrum Beach Resort

Hem odalarda hayvan kabul ediliyor hem de ortak alanların keyfini patili dostunla birlikte çıkarabiliyorsun. E daha ne olsun?
Telefon: (0252) 311 05 05

Limak Limra Hotel & Resort

Kemer’de bulunan bu otel de hayvan dostu ancak kuralları biraz daha spesifik. Köpeklerin ağırlıkları 35 kilogramı geçmemeli. Bir de oda başına en fazla iki evcil hayvana izin var.
Telefon: (0242) 824 53 00

Köpekler Dondurma Yiyebilir Mi? Köpeğime Dondurma Verebilir Miyim?

Paylaşan heymypet