Kedini Eğlendirmenin En Keyifli 5 Yolu

Sevimli dostlarımızla etkileşim içinde olmamız önemli. Bunları fiziksel olarak yapmanın dışında online seçenekler de mevcut. Peki, kedini eğlendirmenin diğer yolları neler?

kedini eğlendirmenin

 

 

Kedin, son dönemin en popüler TV dizilerini izlerken yanında vakit geçiriyorsa bu harika! Ancak kedinizi eğlendirmek için özel olarak tasarlanmış birçok şov ve video da mevcut. İşte kedini eğlendirmenin en  keyifli yollarına örnek olarak beş online içerik:

Sonbaharda Öten Kuşlar

Minik dostunun sonbaharın doğal güzelliklerini yaşamasına izin ver. Kırmızı kuşların ekrandan içeri girip çıkarak öttüğü videolar kedilerini rahatlatmak için ideal bir içerik.

Kediler İçin Televizyon

Kedin, sen işe gittiğin zaman stres yaşıyor gibi mi görünüyor? Öyleyse bir sonraki çıkışınızda veya işe gitmeden önce “Kediler İçin Televizyon!” videosunu açmayı düşün. Sakinleştirici görsellerin yanı sıra, video, kedinin içine huzur ve dinginlik hissi aşılamayı amaçlayan bir senfonik müzikle destekleniyor.

kedini eğlendirmeninKedi Oyunları

Kedi Oyunları, basit bir temele dayanıyor. Siyah fareler, kedinin dikkatini çekmek amacıyla sarı, peynir temalı bir arka plan üzerinde koşuşturuyorlar.

Bugüne kadar neredeyse 14 milyon izlenmeye ulaşmış olan bu içerik, işe yarayan bir formül gibi görünüyor. Ancak sevimli kedinin iPad’ini veya bilgisayar ekranını çizmesine bizi suçlama. Haha!

Kediler İçin Yüzen Balıklar

Minik bebeğin, spor yapma adına bir havuz dolusu balığa pati atma hayalini mi kuruyor? Öyleyse Kediler İçin Yüzen Balıklar, kedinin tam olarak istediği bir video. Birçok balığın üç saat boyunca ekranda gezdiği bu içerik, kedinin keyifle izleyeceği bir gösteri sunuyor.

Sen evde yokken kedinin izlemesi için televizyonu açık bırakıyor musun? Peki, açık bırakıyorsan hangi videoları izliyor?

Paylaşan heymypet