Burçlar Kedileri Nasıl Etkiler? Burçlara Göre Kedilerin Tuhaflıkları

kedilerin burcu olur mu

Sevgili Petastro Okuru,

Kedilerin burcu onların davranışlarında etkili olur mu konusuna değineceğiz. Hepimiz patili dostlarımızı çok seviyoruz. Ama bu bazen tuhaf davranışlar sergiledikleri gerçeğini de görmemize engel değil. Geçen hafta seninle kedilerin burçları ve  “Burçlar hayvanları nasıl etkiler?” sorusuna bir yanıt bulmaya çalışmıştık. Bu hafta biraz daha spesifikleşelim ve kedilerin tuhaflıkları konusuna değinelim. Özellikle de kedilerin tuhaflığı…

Kedilerin Tuhaf Davranışları ve Sebepleri

Aynı ortamda yaşayan iki kedinin bile tuhaflıkları birbirinden farklıdır. Bunun sebebinin kedilerin burçları olabileceğini hiç düşünmüş müydün? Cevabın ‘hayır’sa seni aşağı alalım çünkü çok şaşırtıcı bazı gerçeklerle karşılaşmak üzeresin. Kedilerin tuhaflıkları konusunda burçlarının etkisi:

KOÇ

Koç burcu kediler doğal avcılardır. Bu nedenle günlerini sinekleri ya da köpekleri kovalayarak geçirebilirler. Aynı şey eve gelen yabancılar için de geçerlidir. Özellikle Merkür gerilemesi döneminde dikkatli olmanda fayda var.

BOĞA

Boğa burcu kediler yemeyi çok sevdikleri için onları gün içinde “Acaba biraz kalmış mıdır?” umuduyla boş mama kaplarını yalarken görebilirsin. Merkür’ün gerilediği zamanlarda buzdolabını yalamaya bile başlayabilirler.

İKİZLER

Çok zeki olan İkizler burcu kediler, seni, radyoda çalan müziği ya da bahçedeki köpeği taklit etmeye eğilimli olurlar.

YENGEÇ

Yengeç burcu kediler evden çıktığın zaman seni o kadar çok özlerler ki farkına varmayacağını zannederek çantana girip saklanmaya çalışırlar.

ASLAN

Kedilerin tuhaflıkları denilince akla ilk aslan burcu kediler gelir. Aslan burcu kediler görüntülerine düşkün oldukları için aynalardaki ya da diğer cam yüzeylerdeki yansımalarına bakmadan duramazlar. Özellikle Merkür gerilerken camlı kapıları dikkatli açmanda fayda var.

BAŞAK

Biraz huysuz olan Başak burcu kedilerin damak zevkleri gelişmiştir ve yiyecekleri şeyi önceden mutlaka koklarlar. Merkür’ün gerileme dönemlerinde damak zevkleri bir anda tuhaf şeylere doğru yönelir ve çamur bile yiyebilirler.

TERAZİ

Terazi burcu kediler de tıpkı Terazi burcu insanlar gibi iflah olmaz birer romantiktirler ve ilgilerini popo koklama yoluyla göstermeyi severler. Arada senin poponu koklamaya da niyetlenebilirler, aman dikkat!

AKREP

Kediler aleminin bankerleri olan Akrep burcu kediler, yakaladıkları avları getirip senin önüne sermeleriyle meşhurdurlar.

YAY

Ruhani hayvanlar olan Yay burcu kediler, bazen mumları ya da tütsüleri yiyebilirler. Merkür’ün gerilediği dönemlerde mucizeler gerçekleştirdikleri bile görülmüştür.

OĞLAK

Oğlak burcu bir kedi yükseklerde olmayı sever ve hep tepelerde gezer. Merkür gerilemesi esnasında dama çıktıklarını bile görebilirsin.

KOVA

Çeteleşmeyi seven Kova burcu kediler, diğer kedilerle hatta köpeklerle ve balıklarla grup kurarlar. Merkür gerilerken onları komşularınla vakit geçirirken görebilirsin.

BALIK

Düşünceli Balık burcu kediler, gölleri ya da akvaryumları izlemeyi çok severler. Bazıları buna çamaşır makinesini de dahil eder ancak Merkür gerilemesi sırasında makinenin içine girmemesi konusunda dikkatli olmanda fayda var.

Peki kedilerde yaygın ısırma sebeplerini biliyor muydun?

Paylaşan Petastro