Patili Fiskos’un İlk Konuğu Hadise Ve Kaan Yıldırım’ın Benek’i

Kaan Yıldırım’ın patili dostu, Hadise’nin gözdesi Benek hayatlarımıza bir girdi, pir girdi! Bu aşkın kendisinden daha çok konuşulan bir şey varsa o da güzeller güzeli Benek Yıldırım! Haydi onu yakından tanıyalım…

hadise benek

KONUĞUMUZ BENEK SİZLERLE!

Herkese merhaba! Ya da şükür kavuşturana mı desem?
Bundan böyle burada seninle ünlülerin ışıltılı dünyasına dair ne kadar magazin haberi varsa altından girip üstünden çıkacağız. Konuştuklarımız gizli saklı konular olmayacak, aksine bazen yerli bazen yabancı basını kasıp kavuran haberleri beraber çekiştireceğiz. Ancak bunu yaparken aramıza kimse girmeyecek, biz bize olacağız. Fiskosun hakkını vermek de lazım sonuçta, değil mi ama?

Neyse… Lafı daha fazla uzatmadan hemen hızlı bir giriş yapıyorum. Bugünün fiskos konusu: Yeni dönemin en tatlı tüylü fenomenlerinden BENEK YILDIRIM!

Bildiğiniz üzere şubat ayında ünlü şarkıcı Hadise, Benek ile bir fotoğraf paylaşmış ve isteyerek mi istemeden mi bilinmez magazin basınını ayağa kaldırmıştı. Uzun zamandır aşk hayatına dair dedikodulardan öteye gidemeyen haberlerle karşılaştığımız Hadise’nin yanındaki gizemli patili, haliyle tüm dikkatleri üzerine çekti ve dedikodu kazanını daha bir fena kaynatmayı başardı.

Hadise ısrarla sessiz kalmaya devam ededursun, magazin dünyası bu gizemli köpeğin sırrını çözmek için adım adım ilerlemişti. Tabii o zamanlar sevimli mi sevimli Benekciğin kendisini maalesef pek umursayan yoktu. Benek’in sevimliliğinden daha önemli konular vardı basın için, ama Benek’in Kaan Yıldırım’ın köpeği olduğu gün yüzüne çıkınca Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin aşkı da Benek sayesinde ortaya dökülmüş oldu. Bu sırada Benek’i Hadise’nin profilinde daha çok görür ve adeta Hadise- Kaan Yıldırım aşkının tüylü, patili ve pek şirin meyvesi gibi algılar olduk.

Tarafların aralarındaki aşkı inkar etmeyi bıraktıkları noktada, Hadise’nin Benek için bir Instagram hesabı açtığını gördük. Instagram hesabı Hadise tarafından yönetiliyor ve Benek’in gerek tek başına gerekse Hadise ve daha pek çok ünlü ile fotoğrafını barındırıyor. Kısa sürede oldukça ilgi gören hesap, Hadise’nin profilinde Benek’li fotoğraflarda da etiketlendikçe başta Hadise ve Kaan Yıldırım fanları olmak üzere birçok kişinin gözde hesabı oldu ve 32 bin takipçiye ulaştı!

https://www.instagram.com/p/CEcWL04A2YQ/

İlk zamanlar Hadise ve Kaan Yıldırım aşkının ifşa malzemesi gibi görülen ve adından dahi söz edilmeyen Benek, inkar edilmeyip fotoğraflarla belgelendikçe odak noktası olmaya başladı. Öyle ki şu anda hesap, geleneksel magazin kanallarından ‘gossippasta’ gibi yeni nesil Instagram magazincilerine kadar oldukça fazla magazin mensubu tarafından takip ediliyor. Magazinciler Benek’i sadece takip etmekle de kalmıyor, hesabından paylaşılan çeşitli fotoğrafları sıklıkla sosyal medyada haber niyetine servis ediyor.

Ve son bomba elbette Benek’in Hadise’nin klibinde yer alması oldu! Evet, yanlış duymadın. Hadise’nin yepyeni şarkısı Küçük Bir Yol’un klibinde Benek Yıldırım da oynuyor. Benek’in klipte yer alacağı ise yine Benek’in kendi Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla anlaşıldı. Ve pek tabii anlaşılır anlaşılmaz da magazin programlarında haber olarak baş köşeye oturdu. Aynı klipte Hadise’ye Benek dışında eşlik eden bir hayvan daha vardı. Klipte dev binaların arasında at üstünde gezinen Hadise’nin gerçek bir ata bindiği ve sırf bu klip için atın 20 katlı bir plazanın 20’nci katına çıkarıldığı öğrenildi. Bu hoş tesadüf Hadise’nin hayvan sevgisini de tekrar gözler önüne sermiş oldu.

Görünüşe bakılırsa Benek Yıldırım ile Hadise ve Kaan çiftinin aşkı katlanarak büyürken başlarda dikkatleri çiftin üstüne çekmek dışında esamesi okunmayan (!) Benek, bugünlerde pek çok kimsenin hayallerindeki hayatı yaşıyor. Dizi setleri, klipler, Hadise ve Kaan’la geçirilen keyifli günler, bol like’lı ve yorumlu Instagram fotoğrafları, magazinde manşet haberler… Hangimiz Benek’in yerinde olmak istemeyiz ki?? Hem tüylü, hem ünlü!

Benek’in özel hayatına dair pek fazla detaya hakim değiliz; ancak böyle popülerleşmeye devam ederse adını daha pek çok duyacağımızdan ve yavaş yavaş onu daha iyi tanıyacağımızdan şüphemiz yok.

Ay yazı nasıl da aktı gitti ama, değil mi? Böylelikle ilk fiskosumuzun da sonuna gelmiş olduk. Ee ne düşünüyorsun? Benek Yıldırım’ın şöhreti Hadise- Kaan çiftini solda sıfır bırakır mı? Yorumlarını merakla bekliyorum! En kısa zamanda bir başka fiskos yapmalık haberle karşında olacağım. Beni bekle!

Sevgiler,
Patili Fiskos

Paylaşan Patili Fiskos