Evcil Semenderler ve Semenderler için 50’den Fazla İyi İsim

Semenderler, ilgilendiğin ve birlikte oynadığın evcil hayvan türü olmayabilir. Ancak bu onların benzersiz ve özel bir ismi hak etmedikleri anlamına gelmez. Amfibi arkadaşın için mükemmel ismi bulmak eğlencelidir. Ayrıca evcil hayvanlarına isim vermek, onları izlemekten ve onlara bakmaktan daha fazla keyif almana yardımcı olur. Çünkü bu onlara farklı bir kimlik sağlar. İşte evcil semenderler ve onlar için 50’den fazla isim!

En İyi Semender İsimleri

Al

Charizard

Tılsımcı

Mandy

Sal

Salazar

Sally

Sam

Kaplan

En Popüler Semender İsimleri

Ned

Eşek

Norm

Norman

Normal

Eşsiz Semender İsimleri

Bu isimler sana tuhaf gelebilir ama bu onları benzersiz kılıyor! Semenderin başkalarıyla aynı isme sahip olmak zorunda değil ve bunun amfibi olmakla ilgisi yok! Bir ismi beğendiysen, onu başka bir evcil hayvan türüne vermeyi planlamış olsan bile o ismi kullan. İsimler söz konusu olduğunda hiçbir kural yoktur.

Alex

İskender

Ok

Ardie

Artie

Bartles

Baxter

Bazu

Ben

Bigger

Billy-Bob

Binky

Kek

Bubba

Tomurcuk

Kabadayı

Calum

Dağcı

Kornelius

Bayat

Kıçkırık

Dart

Elektra

Etil

Ateş

Turn

Çil

Fred

Keşiş Tuck

Fue

Fuego

Füer

Fuogo

Coğrafi

George

Boğaz

Gus

Harry

Cehennem

Highpie (telaffuz Hy-pee)

Houdini

Jake

Jasper

James

Jefferson

Jimmy

Jojo

Kahve

Sazoo

Solak

Özge

Lilo

Lizzie

Uzun

Lou

Lucy

Mandy

Mango

Milly

Moe

Moana

Montezuma

Monty

Bay Kötü

Bay Yapışkan

Nancy

Nel

Nelly

Neo

Nötron yıldızı

Nitrür

Oniks

Paco

Pop

Popper

Haşhaş

Hızlı

Kuru üzüm

Ralph

Ralphie

Randy

Nervür

Roch

Kayalık

Şiva

Shmoo

Shmoozer

Şapşal

Simco

Siren

Sinsi

Işıltılı

Başak

Sivri

Meç

Ufacık

Tim

TJ

Keklik

Gofret

Yün

Su Semenderi İsimleri

Semenderler amfibi oldukları için hayatlarının çoğunu suda geçirirler. Ara sıra karaya çıkarlar. Ancak cildinin kurumasını ve zarar görmesini önlemek için ıslak kalmaları gerekir. Suda yaşamaları sana sudaki kelimeleri kullanarak semenderini adlandırma fırsatı verir. Genel olarak göller, nehirler, akarsular veya su ile ilişkilendirdiğin kelimeleri düşün. Bu kelimeler yaratıcı enerjinin akmasına yardımcı olacak ve semenderin için mükemmel su adını bulmana yardımcı olacak.

Su Adamı

Kabarcık

Yüzgeç

Palet

Flippy

Kurbağa

Çamur

Çakıl

Nehir

Yosun

Balçık

Sörfçü

Semenderler İçin Renkli İsimler

Semenderler çeşitli heyecan verici renklerde olurlar. Bu renkleri isimler için ilham kaynağı olarak kullanmak, onları tanımlamanın eğlenceli bir yolu olacaktır. Bir ateş semenderin varsa, vücutlarında canlı sarı lekeler olduğu bilindiği için “sarı” kelimesinin eş anlamlılarını isim olarak düşün. Aynı şekilde, eğer bir Çin ateşi göbeğin varsa, parlak turuncu göbekleri türe çok özgü olduğundan “turuncu” kelimesinin eş anlamlılarını düşün.

Mavi çizgi

Oniks

İnci

Altın

Alev

Mavi

Semenderin İsmi İçin İpuçları

Semenderini adlandırmak için en popüler yöntemlerden bazıları, aynı harfle başladıkları anlamına gelen semender kelimesiyle aliterasyon yapan isimler kullanmaktır. Bunun örnekleri arasında “Semender Nancy” sayılabilir. Semenderini satın aldığın veya bulduğun yeri, renk ve desenlerinin yanı sıra bir isim için ilham kaynağı olarak da kullanabilirsin. Herhangi bir davranış sergilerlerse, bunlar sana teknik adlarının yanı sıra benzersiz adlar için daha fazla fikir verecektir. Köstebek semenderleri, ateş semenderlerinin verdiğinden farklı isimler için sana farklı fikirler verebilir. Semenderinden veya semenderinin menşei ülkesinden ilham alan isimleri de kullanabilirsin.

Paylaşan heymypet