Burçlar Köpekleri Nasıl Etkiler? Burçlara Göre Köpeklerin Tuhaflıkları

Burçlara göre köpekler kılavuzu

Sevgili Petastro Okuru,

Geçtiğimiz hafta seninle kedilerin tuhaflıklarını ve bu tuhaflıkların kedinin burcuna göre nasıl şekillenebileceğini konuşmuştuk. Şimdi de burçlara göre köpekler kılavuzu ile karşındayız!

Aynı şey köpekler için de geçerli. Onlar da doğum anında yıldızların ve gezegenlerin konumlarından etkileniyor ve buna bağlı bazı karakteristik özellikler gösterebiliyorlar. Nasıl mı? Cevap aşağıda…

KOÇ

Koç burcu köpekler önlerine gelen her şeyi ısırmaya meyilli olurlar; buna senin saçların da dahil. Bir diğer tuhaf özellikleri de parkelerde kazı yapmaya çalışmalarıdır. Özellikle Merkür’ün gerilediği dönemlerde gözünü yerden ayırmamalısın.

BOĞA

Boğa burcu köpekler iştahlarıyla bilinirler. Tavuk, hindi gibi etleri özellikle severler ve serçeleri kovalamaktan hoşlanırlar. Olur da zevkleri bir anda lüksleşir ve havyardan başka şey yemez hale gelirlerse o zaman Merkür gerilemesini suçlayabilirsin.

İKİZLER

Köpeğin televizyona havlıyor hatta zıpayıp üzerine mi çıkıyor? O zaman muhtemelen İkizler burcu bir köpekle hayatını paylaşıyorsun.

YENGEÇ

Yengeç insanlar gibi Yengeç köpekler de domestik canlılar. Bu nedenle evlerinin konforu bu burçlar için her şeyden önde gelir.

ASLAN

Köpek dünyasının kralları ve kraliçeleri olan Aslan burcu köpekler için kağıttan bir taş yapman yeterli, keyifleri yerine gelir. Merkür’ün gerilediği zamanlarda senin şapkanı bile alıp kaçabilirler.

BAŞAK

Başak burcu köpekler rutini severler ve saatin çalmadan 5 dakika önce başına dikilmeleriyle ünlüdürler. Fakat iş Merkür gerilemesine geldi mi o zaman seni 1 saat geriden takip ederler.

burçlar

TERAZİ

Sosyal güdüleri kuvvetli Terazi burcu köpekler, diğer hayvanlarla düet yapmayı pek severler. Merkür’ün gerilediği zamanlarda kendi isimlerine değil de en yakın arkadaşlarının isimlerine cevap verdiklerini de görebilirsin.

AKREP

Aşk çocuğu olan Akrep burcu köpekler evdeki her şeyle duygusal bir bağ kurmak isteyebilirler. Buna futbol toplarından koltuklara tüm eşyalar dahil…

YAY

Araştırmacı bir ruha sahip olan Yay burcu köpekler çok da enerjik olurlar. Merkür’ün gerilediği zamanlarda ise geri geri koşmayı deneyebilirler.

OĞLAK

Düzenli olmakla bilinen bu burçlar oyuncaklarını tıpkı bir profesyonel gibi derleyip toplamayı sever. Merkür’ün gerilediği dönemde Oğlak burcu köpekler kendi oyuncaklarının yanına evdeki çocuğun oyuncaklarını da ekleyebilirler.

KOVA

Dost canlısı Kova burcu köpekler sosyalleşmeyi çok severler. Onları telefonundan mesaj atmaya çalışırken yakalarsan şaşırma.

BALIK

Hortumdan akan suyu ya da denizin dalgalarını ısırmak Balık burcu köpeklerin en büyük hobisidir. Bir de görünmez bazı varlıklara havlamayı severler.

Paylaşan Petastro