Sosyal Medyanın Sevgilisi Tüylü Satış Danışmanı Tucson İle Tanışın…

Köpeklerin çok akıllı canlılar olduğunu hepimiz biliyoruz. İlk yardımdan kurtarmaya, rehabilitasyondan güvenliğe birçok alanda görev yapan tatlı dostlarımızın arasına bu kez de satış uzmanı bir köpek eklendi. Huzurlarınızda Tucson!

Satış danışmanı köpek Tucson

SATIŞ DANIŞMANI TUSCON!

Brezilya’da bir oto galeri, sokakta yaşayan bir köpeği sahiplenmekle kalmayıp işe de aldı. Tucson adı verilen ve yaka kartıyla, bilgisayarıyla diğer çalışanlardan hiçbir farklı olmayan güzeller güzeli köpek, galeride “satış danışmanı” olarak görev yapıyor.

Brezilya basınına göre, her şey birkaç ay önce galerinin yöneticisi Emerson Mariano’nun Tucson’u sık sık Hyundai marka otomobillerin satışını yaptıkları galerinin yakınlarında görmesiyle başladı.

Bir yaş civarında olan Tucson’a düzenli olarak mama ve su veren Mariano, ufaklığın zamanla kendilerine alıştığını fark etti.

Tucson’un galeri çalışanlarının da gönüllerini kazanmasıyla birlikte ekip, köpeği sahiplenmeye karar verdi. Üstelik sadece sahiplenmekle kalmadılar, bir de Tucson’u kadroya çalışan olarak aldılar.

Satış temsilcisi köpek tuscon

TUCSON MÜŞTERİLERİN DE SEVGİLİSİ OLDU

Adı da Hyundai’nin popüler bir araç modelinden gelen Tucson’un iş yerindeki temel görevi, galeriye gelen müşterileri ağırlamak ve onlara arkadaşlık etmek. Mariano Tuscon’un “çok sevgi dolu ve yumuşak başlı” bir mizacı olan bir köpek olduğunu ve kısa süre içinde araç satın almak için galeriye gelen herkesin sevgilisi olmayı başardığını belirtiyor.

Bütün gün var gücüyle iş arkadaşlarını ve müşterileri mutlu etmek için çalışan Tuscon’a galeriye gittiklerinde doyamayanlar onu Instagram’da da takip ediyor. Şimdiden @tucson_prime hesabında 150 binden fazla takipçi edinen Tuscon’a biz de kariyerinde başarılar diliyoruz 🙂

Koronavirüs enfeksiyonunu ter kokusundan tespit edebilen köpeklerle ilgili yazımızı da buradan okuyabilirsin.

Paylaşan heymypet