Animasyon film sevenlere müjde! DC Süper Evciller Takımı Vizyonda!

Sen değerli evcil hayvan sahibine yararlı bilgiler verirken düşündük ki sevdiklerinle hatta patili dostunla izleyebileceğin bir filmden neden bahsetmeyelim? Tüm aileyi sinemaya toplayacak DC Süper Evciller Takımı filmini bir de bizden dinle…

 

 

DC Süper Evciller Takımı; DC Comics süper kahraman ekibi ‘Legion of Super-Pets’e dayanan Warner Animation Grup tarafından üretilen üzerinde sayısız kişinin emeği bulunan bir film. 2022 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu süper kahraman komedi filminin yönetmen koltuğunda ise Sam Levine ile birlikte senaryoyu yazan ve ilk yönetmenlik deneyimi yaşayan Jared Stern oturuyor. Senaryoda yer alan bir diğer isim de John Whittington. 29 Temmuz 2022 tarihinde de ülkemizde vizyona giren ve çeşitli türlerde patili dostlarımızı kahkaha tufanı eşliğinde izlerken keyiften dört köşe olacağın filmin konusu ise ilgi çeken bir başka unsur. Dikkat buradan sonrası spoiler içerir! Haha!

DC Süper Evciller Takımı Filminin Konusu

Krypton gezegeninin yok edilmesi sırasında, bir Kryptonlu Labrador Retriever, kurtulan bir diğer arkadaşı Kal-El ile birlikte kaçış bölgesinden Dünya’ya ilerledikleri sırada film başlıyor. Yıllar sonra ünlü süper kahramanlar olarak göreceğimiz ‘Krypto the Superdog’ ve ‘Superman’ olarak bilinen köpek ve Kal-El, kendilerine Bark ve Clark Kent isimlerini takarak Metropolis şehrinde yaşıyor. Clark, bir gazete şirketi olan Daily Planet’te muhabir ve gazetecidir. Hay aksi bu hikayeyi sanki bir yerden çıkaracağız değil mi?

DC Süper Evciller

Clark, Kyrpto’nun kıskandığı bir gazeteci olan Lois Lane ile sevgili olur ve Krypto’nun bir arkadaşı olduğunu düşünerek evcil hayvan barınağına gider. Oradayken barınakta kaçmaya çalışan ve bunu yapmasını engellemeyi başaran Ace adında bir Boxer türü ile karşılaşır. Daha sonra, Süpermen ve Krypto, baş düşmanları Lex Luthor’un süper güçler kazanmayı amaçlayan turuncu kriptonit ile sarılı bir göktaşına sarıldığını fark ederler. Adalet Birliği’nin yardım ettiği ikisi tarafından kolayca yenilir.

Bu arada, Luthor tarafından test edilen bir kobay olan Lulu, süper güçlerini veren bir kriptonit parçasını sarmayı başarır. Bu olay sonrasında barınaktaki herkes bir süper güç kazanır! Ace artık yok edilemez; göbekli domuz ‘PB’ dilediği zaman büyüyebilir ve küçülebililr; bir kaplumbağa olan Merton süper hızlı; sincap Chip ise elektrokinezi kazanır. Vay be! Gerçekten de hepsi süper kahraman!

Superman ve Krypto evde oldukları sırada Lois ‘e evlilik teklif etmek için randevu planlarken kavgaya tutuşurlar. Ancak Clark, Lulu tarafından yakalanır. Krypto, onu kurtarma için Stryker adasına gider. Barınak hayvanları onu durdurmaya çalışsa da dinlemez ve başarısız olur. Kıyamayız ki! Ace’in Krypto’ya arka planını anlattığı Adalet Salonu’nda yeniden bir araya gelirler.

Hikayemiz şimdiden sana yeterince aksiyonlu ve keyifli geldiyse daha fazlası için sinemaya koşmalısın. Filmin bütün büyüsünü kaçırmayı hiç istemeyiz.

Paylaşan heymypet